Actueel weer Cobru-Bastogne (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-11 om 11:50 uur * gegevens meer dan 1 uur oud!
| Temperatuur | 5.2 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 5.2 °C om u |
| Maximum temp. | 5.3 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 5.2 °C |
| Dauwpunt | 4.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.3 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:56 u |
| Zon onder | 21:10 u |